Anasayfa Hakkımızda

Ben Kimim

Murat Önder Boyluoğlu; 1980 Ankara doğumluyum ve 1982 yılından beri İstanbul'da yaşıyorum.

Uzun yıllardır (2004 yılından beri) web programlama ve yazılım uzmanlığı alanında profesyonel olsam da, hem dönem dönem bu alanda turizm sektöründe çalışmış olmam, hem de geçmiş de turizm ve otelcilik eğitimi almış olmamdan dolayı da, turizm sektörü ile hep yakın oldum.

Bu yüzden de hem yazılım için rahat pratik yapma, hemde turizm sektörü adına bilgi ve destinasyon içerikli ve Türkiye'yi tanıtan sitelerin özellikle daha çok olması ve daha çok kullanıcıya ulaşması açıından bu siteyi yaptım.

Sitenin bir çok yerinde de vurgu yaptığım şekilde Türkiye'de bir çok şehir en iyi 10 - 15 - 20 destinasyon ile sınırılanamayacak kadar zengin bir kültüre sahip olduğundan zaman içerisinde bir çok farklı içerik v destinasyonu sunmak amacı ile site ismimize BinGezi.Com dedik.

Çerez ve Gizlilik Politikası

Site Kullanım Koşullarında da olduğu gibi bir çok sitenin aksine size uzun uzun kafa karıştıran koşullar yerine kısa kısa sitemizin yayına göre olan şartları bildiriyoruz.

Şu an sitemizde mevcur bir üyelik sistemi yoktur ve ziyaretçilerin sadece kaç tekil ziyaret ve bunları hangi şehir ve bölgelerden ziyaret aldığımızı öğrenebilmek için bir çok site gibi IP bilgisine ihtiyaç duyarız ve sistemde sakladığımız IP bilgileride geçmişe dönük periyodik olarak silinir.

Bunu dışında sitemize gelen ziyaretçinin bölgesini daha sağlıklı öğrenebilme adına konum talebinde bulunuyoruz, tabiki burada kullanıcılarımız istemediği ve siteye ilk girdiklerinde çıkan onayı vermedikleri sürece de kullanıcın isteğine saygı gösteriyoruz, onay veren kullanıcılarında bilgisini yukarıda belirttiğimiz gibi ziyaret analizi için kullanıp geçmişe dönük periyodik olarak siliyoruz.

Ve bunun dışında da kullanıcılarımızdan hiç bir bilgi istemiyoruz.

Sizlerin kafasına takılan sorular varsa, yukarıda verdiğimiz elektronik posta yolu veya sitede paylaştığımız sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize her türlü soruyu sorabilirsiniz.