Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >Kars >Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi

Kars Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi

Güncellenme : 23.01.2021 18:20:10

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Kars Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan interaktif müzelerden biri olan Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi, Kars şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi Sergi

Kars Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi’nin 8 ana salonunda 1828 yılından Cumhuriyet’in ilanına kadar olan bazı önemli olaylar interaktif olarak sergilenmektedir.

Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi Vdeo

Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Örnek, Azat Çk, Bülbül Mahallesi, 36000, Kars Merkez / Türkiye

Kars Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi’ne şehir içi ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.