Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >Bartın >Amasra Küçük Liman Plajı

Amasra Bartın Küçük Liman Plajı

Güncellenme : 21.11.2020 16:59:33

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Bartın Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan muhteşem plajlardan biri olan Amasra Küçük Liman Plajı, tatil için Bartın şehrini tercih edenlerin uğrayabileceği muhteşem bir plajıdır.

Amasra Küçük Liman Plajı Bilgiler

Alanya, Side, Çeşme ve Fethiye gibi bölgeleri aratmayacak güzellikte plajlara sahip olan Bartın şehrinde bulunan Amasra Küçük Liman Plajı, Amasra ilçesinin sahil kesiminde bulunan koyların arasında güneş, deniz ve kumu ile tatil planları yapanlar için kaçırılmaması gereken bir güzelliktir.

Amasra Küçük Liman Plajı Video

Amasra Küçük Liman Plajı Konum - Nasıl Gidilir

Adres : Profesör Doktor Semavi Eyice Sokak, No : 9 Amasra / Bartın / Türkiye

Amasra Küçük Liman Plajı’na şehir içi ulaşım araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.