Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >Bartın >Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi

Bartın Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi

Güncellenme : 13.11.2020 22:16:05

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Bartın Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan önemli müzelerden biri olan Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi, Bartın şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi Sergi

Bartın’ın eski belediye başkanlarından Kemal Samancıoğlu’nun doğduğu ve hayatının geçtiği eski ahşap binanın etnografya müzesine dönüştürülmesi ile halkın hizmetine açılmış olan Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi içerisinde Kemal Samancıoğlu’nun eşyalarının yanı sıra Bartın’lı aile ve vatandaşların bağışladıkları bir çok eşya bulunmaktadır.

Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi Giriş Ücreti

Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi ziyaret girişleri ücretsiz diye bilinmektedir. Lütfen bilgi de yanlışlık varsa bize konu hakkında bildirimde bulunun.

Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Orta, Kemal Samancıoğlu Sokak, No : 20, 74100 Bartın Merkez / Türkiye

Bartın Kemal Samancıoğlu Etnografya Müzesi’ne şehir içi ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.