Bartın Kapısuyu Köyü Plajı

Güncellenme : 26.11.2020 02:56:45

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Bartın Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan muhteşem plajlardan biri olan Kapısuyu Plajı, tatil için Bartın şehrini tercih edenlerin uğrayabileceği muhteşem bir plajıdır.

Kapısuyu Plajı Bilgiler

Bodrum, Alaçatı, Çeşme ve Side gibi bölgeleri aratmayacak güzellikte plajlara sahip olan Bartın şehrinde bulunan Kapısuyu Plajı, Kurucaşile ilçesinin sahil kesiminde bulunan koyların arasında güneş, deniz ve kumu ile tatil planları yapanlar için kaçırılmaması gereken bir güzelliktir.

Kapısuyu Plajı Video

Kapısuyu Plajı Konum - Nasıl Gidilir

Adres : Kapısuyu Köyü Yolu, 37600 Kapısuyu / Kurucaşile / Bartın Türkiye

Bartın Kapısuyu Köyü yolu üzerinde bulunan Kapısuyu Plajı’na şehir içi ulaşım araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.