Amasra Bozköy Plajı

Tarih : 08.12.2020 01:20:41

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Bartın Tur Rehberi Detay

Türkiye'de bulunan muhteşem plajlardan biri olan Amasra Bozköy Plajı, tatil için Bartın şehrini tercih edenlerin uğrayabileceği muhteşem bir plajıdır.

Bozköy Plajı Bilgiler

Bodrum, Fethiye, Çeşme ve Manavgat gibi bölgeleri aratmayacak güzellikte plajlara sahip olan Bartın şehrinin Çakraz Yolu üzerinde bulunan Amasra Bozköy Plajı, Amasra ilçesinin sahil kesiminde bulunan koyların arasında güneş, deniz ve kumu ile tatil planları yapanlar için kaçırılmaması gereken bir güzelliktir.

Bozköy Plajı Video

Bozköy Plajı Konum - Nasıl Gidilir

Adres : 74310 Karakaçak / Amasra / Bartın / Türkiye

Amasra Bozköy Plajı’na şehir içi ulaşım araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.