Edirne Söğütlük Kent Ormanı

Güncellenme : 29.09.2020 22:09:23

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Edirne Rehberi Liste

Türkiye'nin en güzel doğal güzelliklerinden biri olan Edirne Söğütlük Kent Ormanı, Edirne şehrini gezenlerin mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Edirne Kent Ormanı Aktiviteler

Yüksek ağaçlar ile kaplı Meriç kıyısındaki olan Edirne Kent Ormanı mesire alanında gazino, restoran, çocuk parkları, çay bahçeleri, çeşitli eğlence ve spor olanakları sunan yerler vardır.

Edirne Kent Ormanı Video

Edirne Kent Ormanı Konum - Nasıl Gidilir

Adres : Karaağaç Yolu, 22050, Lozan Caddesi, 22100 Edirne Merkez / Türkiye

Edirne şehir merkezine yaklaşık 2 km. mesafe olan Edirne Kent Ormanı'na şehir içi ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.