Keşan Keşan Uzunkum Plajı

Güncellenme : 22.12.2020 14:20:59

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Edirne Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan muhteşem plajlardan biri olan Keşan Uzunkum Plajı, tatil için Edirne şehrini tercih edenlerin uğrayabileceği muhteşem bir plajıdır.

Keşan Uzunkum Plajı Bilgiler

Bodrum, Fethiye, Manavgat ve Alaçatı gibi bölgeleri aratmayacak güzellikte plajlara sahip olan Edirne şehrinde bulunan Uzunkum Plajı, Keşan ilçesinin sahil kesiminde bulunan koyların arasında güneş, deniz ve kumu ile tatil planları yapanlar için kaçırılmaması gereken bir güzelliktir.

Keşan Uzunkum Plajı Video - Nasıl Gidilir

Keşan Uzunkum Plajı Konum - Nasıl Gidilir

Adres : Cumhuriyet, Mecidiye Köy, Mecidiye / Keşan / Edirne / Türkiye

Edirne Uzunkum Plajı’na şehir içi ulaşım araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.