Balıkesir Pınarbaşı Piknik Alanı

Güncellenme : 28.03.2020 23:09:42

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Balıkesir Rehberi Liste

Kazdağı eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en güzel tabiat parklarından biri olan Pınarbaşı Piknik Alanı, Balıkesir'i gezenlerin mutlaka görmesi gereken harika bir doğa ve tabiat alanıdır.

Pınarbaşı Piknik Alanı Doğası

Türkiye'de bulunan muhteşem tabiat alanlarından biri olan Pınarbaşı Piknik Alanı, içerisinde Alabalık üretilen bir çiftlik bulunmaktadır. Yaz sezonu serin, oksijeni bol ağaçların içinde kalan güzel bir mekanda doğa yürüyüşleri ve bir çok spor aktivitesi yapabilirsiniz.

Pınarbaşı Piknik Alanı Video

Pınarbaşı Piknik Alanı Konum - Nasıl Gidilir

Adres: Güre, Çamlıbel Köyü İç Yolu, Edremit / Balıkesir / Türkiye

Pınarbaşı Piknik Alanı, Çanakkale yolu üzerinde Güre Köyü sınırları içinde Akçay’a 6 km., Balıkesir şehir merkezine ise 8 km. uzaklıktadır.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.