Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >Balıkesir >Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı

Balıkesir Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı

Güncellenme : 20.10.2020 00:09:01

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Balıkesir Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan önemli değerlerden biri olan Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı (giriş ücretsizdir), Balıkesir ve Cunda Adası turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı Arşivi

Emekli Büyükelçi Necdet Kent ve eşi Sevim Kent’in isimlerinden kurulan Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı arşivinde, Necdet Kenti’in oğlu Muhtar Kent tarafından bağışlanan merhum babasından kalma 1300'den fazla kitap bulunmaktadır.

Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı Giriş Ücreti

Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı ziyaret girişleri ücretsiz diye bilinmektedir. Lütfen bilgi de yanlışlık varsa bize konu hakkında bildirimde bulunun.

Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Garip Sokak Aralığı, No: 5 / Cunda Adası Ayvalık / Balıkesir / Türkiye

Balıkesir Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı'na, Ayvalık ve Cunda'dan saat başı karşılıklı çalışan motor seferleri ile ulaşım sağlanabilir.

Bazı gezi sitelerinde yakın çevresi için verilen destinasyon bilgileri tamamen hatalı olup (muhtemelen arama motorları için anahtar kelime kasma çalışması) bazıları aynı ilçe sınırlarında bile bulunmamaktadır.

Bu yüzden tur ve tatil planlarken her zaman dijital haritalardan da gideceğiniz bölge için mutlaka kontrol yapmanız gezinizin eziyete dönüşmesini engeller.