Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >Çanakkale >Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi

Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi (Müzesi)

Güncellenme : 01.12.2020 14:54:18

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Çanakkale Rehberi Liste

Türkiye’nin ilk dijital savaş müzesi unvanını elinde bulunduran Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi, Çanakkale şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi Bilgiler

Çanakkale Savaşında kahraman Türk askerlerimizin verdiği verdiği zorlu mücadelenin anlatıldığı Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi çok sayıda ziyaretçi tarafından ziyaret ediliyor.

Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi Video

Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Kemalpaşa, 17000 Çanakkale Merkez / Türkiye

Şehir içi ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilen Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergi’ni ziyaret edenler yine aynı bölgede bulunan Mimar Sinan Kuş Kaçıran Müzesi ve Çanakkale Seramik Müzesi’ni de görebilirler.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.