Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >Çanakkale >Mimar Sinan Kuş Kaçıran Müzesi

Çanakkale Mimar Sinan Kuş Kaçıran Müzesi

Güncellenme : 29.11.2020 16:01:29

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Çanakkale Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan önemli müzelerden biri olan Çanakkale Mimar Sinan Kuş Kaçıran Müzesi, Çanakkale şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Mimar Sinan Kuş Kaçıran Müzesi Bilgiler

Çanakkale Mimar Sinan Kuş Kaçıran Müzesi ile ilgili detaylı bilgilere maalesef ulaşamadık. Eğer ileride daha detaylı bilgilere ulaşırsak sayfamızı güncelleyeceğiz.

Mimar Sinan Kuş Kaçıran Müzesi Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Cevat Paşa, Havan Tabya Sokak, No : 30, 17000 Çanakkale Merkez / Türkiye

Şehir içi ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilen Mimar Sinan Kuş Kaçıran Müzesi’ni ziyaret edenler yine aynı bölgede bulunan Çanakkale'nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi ve Çanakkale Seramik Müzesi’ni de görebilirler.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.