Ortaca Sarıgerme Plajı (Sarçed Plajı)

Güncellenme : 29.07.2021 15:21:09

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Muğla Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan muhteşem plajlardan biri olan Ortaca Sarıgerme Plajı (Sarçed Plajı), tatil için Muğla şehrini tercih edenlerin uğrayabileceği muhteşem bir plajıdır.

Ortaca Sarıgerme Plajı Bilgiler

Üç tarafı denizle ile çevrili olan ve her kıyısı eşsiz sahil ve plajlara sahip olan Türkiye’nin önemli kıyı şehirlerinden biri olan ve Sarıgerme Plajı, İncekum Plajı, Belcekız Plajı gibi bir çok muhteşem plaja sahip olan Muğla şehrinde bulunan Ortaca Sarıgerme Plajı, Ortaca ilçesinin sahil kesiminde bulunan koyların arasında güneş, deniz ve kumu ile tatil planları yapanlar için kaçırılmaması gereken bir güzelliktir.

Ortaca Sarıgerme Plajı Video

Ortaca Sarıgerme Plajı Konum - Nasıl Gidilir

Adres : Ortaca Sahili, Ortaca / Muğla / Türkiye

Ortaca Sarıgerme Plajı’na (Sarçed Plajı) şehir içi ulaşım araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.