İstanbul Barış Manço Müzesi

 

Tarih : 25.12.2019 00:01:34

Kadıköy Belediyesi ve Barış Manço’nun ailesinin çalışmaları ile 2010 yılında açılan ve Türkiye'de bulunan önemli müzelerden biri olan Barış Manço Müzesi, İstanbul Turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Barış Manço Müzesi Sergi

İstanbul Moda’da bulunan ve aynı zamanda 19. Yüzyıldan kalma tarihi bir köşk olan Barış Manço Müzesi'nde, Barış Manço ile ilgili tüm eşyalar, kostümler ve fotoğraflar sergilenir ve müzenin bahçesinde de Barış Manço'nun arabası ve maketleri yer alır.

Kadıköy Belediyesi Barış Manço Müzesi Tanıtım Filmi

Barış Manço Müzesi Adres

Adres : Caferağa Mahallesi, Yusuf Kamil Paşa Sokak No : 5, 34710 Moda / Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Kadıköy meydanına yürüme mesafesinde olan İstanbul Barış Manço Müzesi'ne ayrıca Kadıköy – Moda nostaljik tramvay hattlı ile ulaşım sağlanabilir.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.

Türkiye Tur Rehberi - Sezon

×