Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >İstanbul >Tuzla Kent ve Mübadele Müzesi

İstanbul Tuzla Kent ve Mübadele Müzesi

Güncellenme : 11.01.2021 12:14:57

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ İstanbul Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan önemli müzelerden biri olan Tuzla Kent ve Mübadele Müzesi, İstanbul şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

İstanbul şehri içinde bisikletli ulaşıma çok uygun bir konumda bulunur.

Tuzla Kent ve Mübadele Müzesi Sergi

İstanbul Tuzla Kent ve Mübadele Müzesi arşivinde 1923 yılında Yunanistan'dan göç eden mübadil ve yerli ailelerinin tarihlerine dair fotoğraf, belge, kıyafet ve nesneler sergilenmektedir.

Tuzla Kent ve Mübadele Müzesi Video

Tuzla Kent ve Mübadele Müzesi Harita - Nasıl Gidilir

Adres : Cami, Galip Ağa Sokak, No : 13, 34940 Tuzla / İstanbul / Türkiye

Tuzla Kent ve Mübadele Müzesi’ne İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.