İstanbul İllüzyon Müzesi

Güncellenme : 19.07.2023 14:27:02

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ İstanbul Rehberi Liste

20’den fazla ülke ve yine İstanbul'un Avrupa Yakasında Taksim, Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde ve yine Anadolu Yakasında Ünalan, Üsküdar Libadiye Caddesi üzerinde faaliyet gösteren İllüzyon Müzesi, İstanbul şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

İllüzyon Müzesi Bilgiler

İstanbul İllüzyon Müzesi ailelerin ve çocukların ilgisini çekecek eğlence ve gösteriler bulunur.

- Takip Eden Yüz İllüzyonu
- Fotoğraf İllüzyonları
- Optik İllüzyonlar
- Hologramlar
- Beuchet Sandalyesi İllüzyonu
- Sonsuzluk Tüneli
- Gerçek Ayna
- Stereogram
- Kaleydoskop
- Klon Masa
- Tabaktaki Kafa
- Rubin'in Vazosu
- Döner Tablalar
- Karmaşık Silindir
- Büyülü Çubuk
- Ames Odası
- Sonsuzluk Odası
- Vortex Tüneli
- Tepetaklak Oda

İllüzyon Müzesi Giriş Ücreti

İstanbul İllüzyon Müzesi giriş ücreti, açık ve kapalı olduğu gün ve saatler ile ilgili güncel bilgi ve detaylara resmi sitesinin linkinden ulaşabilirsiniz.
https://museumofillusions.com.tr/istanbul-istiklal/

İllüzyon Müzesi Beyoğlu Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Narmanlı Han, İstiklal Caddesi, No : 180, 34421, Beyoğlu / İstanbul / Türkiye

Yenikapı - Hacıosman Metro hattının Şişhane istasyonu, Karaköy - Beyoğlu Tünel hattının Beyoğlu İstasyonu ve Taksim - Tünel Tramvay Hattının Tünel Tünel İstasyonuna çok yakın olan Beyoğlu İllüzyon Müzesi'nin yakınında Galata Kulesi ve Pera Müzesi gibi bir çok destinasyon vardır.

İllüzyon Müzesi Üsküdar Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Ünalan Mahallesi, Libadiye Caddesi, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Kadıköy - Tavşantepe Metro hattının Göztepe ve Ünalan istasyonlarına biraz yürüme mesafesi olan İllüzyon Müzesi'ne toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu da tercih edilebilir.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.