Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >Antalya >Ahi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi

Antalya Ahi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi

Güncellenme : 12.05.2021 17:26:48

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Antalya Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan önemli müzelerden biri olan Antalya Ahi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi, Antalya şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Ahi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi Hakkında

Antalya Fikret Otyam Sanat Galerisi tarafındanAhi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi olarak dönüşüm sağlanan müze 27 Temmuz 2017 tarihinde Antalya'da hizmete girmiştir.

Ahi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi Giriş Ücreti

Ahi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi ziyaret girişleri ücretsiz diye bilinmektedir. Lütfen bilgi de yanlışlık varsa bize konu hakkında bildirimde bulunun.

Ahi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Balbey, Demirciler ve Sobacılar İçi, 411. Sokak, 07040 Muratpaşa / Antalya / Türkiye

Yakınında Antalya Kent Müzesi Kent Belleği Merkezi ve Antalya Mevlevihane Müzesi gibi farklı müzelerde olan Ahi Evran Müzesi Kültür ve Sanat Galerisi’ne şehir içi ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.