Kepez Belediyesi Kent Ormanı

Güncellenme : 23.03.2023 15:47:07

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Antalya Rehberi Liste

Türkiye'nin en güzel doğal güzelliklerinden biri olan Kepez Belediyesi Kent Ormanı, Antalya şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Bir diğer doğa harikası olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi ile yakın bir mesafededir.

Kepez Kent Ormanı Bilgiler

Antalya’nın akciğerlerini oluşturan 140.000 m². Kepez Kent Ormanı içinde oyun alanları, kafeteryalar, oturma alanları, yürüyüş ve koşu alanları, fıtness ve spor aletleri, bulunur. Kepez Belediyesi Kent Ormanı, yeşilin kucağında, rengarenk mevsim çiçekleri arasında Antalyalılar ve tatilcilere muhteşem bir doğa sunuyor.

Kepez Kent Ormanı Video

Kepez Kent Ormanı Konum - Nasıl Gidilir

Adres : Yeşilbayır, Kent Ormanı, 07190 Kepez / Antalya / Türkiye

Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilen Kepez Belediyesi Kent Ormanı'nı gezenler yine aynı bölgede bulunan Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi'ni de ziyaret edebilirler.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.