Antalya Demre Kuş Cenneti

Güncellenme : 12.05.2020 03:17:44

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Antalya Rehberi Liste

100 hektarlık bir arazi üzerinde olan, 149 farklı türde kuşa ev sahipliği yapan ve Noel Baba Kuş Cenneti ismi ile de bilinen Demre Kuş Cenneti, Antalya şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken harika bir doğa ve tabiat alanıdır.

Demre Kuş Cenneti Doğal Hayat

149 farklı kuş çeşidi bulunan ve kuşların beslenmesi açısından zengin bir yapıya da sahip olan Demre Kuş Cenneti içerisinde karabatak, meke ve yaban ördeği gibi bir çok kuş türü vardır.

Demre Kuş Cenneti Video

Demre Kuş Cenneti Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Büyükkum, Demireliler Sitesi No:27, 07570 Demre / Antalya / Türkiye

Antalya Demre Kuş Cenneti'ni görmeye gidenler yakın bir konumda olan Andriake Antik Kenti'ni de ziyaret edebilirler.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.