Anasayfa >Türkiye Tur Rehberi >Antalya >Bir Zamanlar Antalya Müzesi

Tarihi Bir Zamanlar Antalya Müzesi

Güncellenme : 29.05.2021 17:56:13

⇗ Paylaş ⇗ Site İçi Arama ⇗ Antalya Rehberi Liste

Türkiye'de bulunan önemli müzelerden biri olan Bir Zamanlar Antalya Müzesi, Antalya şehir turu yapanların mutlaka görmesi gereken önemli destinasyonlardan biridir.

Bir Zamanlar Antalya Müzesi Hakkında

Kendine Özgü bir hikayesi olan Antalya Eski Dokuma Fabrikası, müzelerin kurulduğu en özel mekanların biridir. Antalya ve Dokuma Fabrikasının hatıralarının yaşatıldığı Bir Zamanlar Antalya Müzesi, tarih, doğa, geleneksel yemekler ve festivaller ile Antalya’nın önemli değerlerini ve kentin hikayesini anlatılıyor. Bir Zamanlar Antalya Müzesi, Kepez ilçesinde eski Dokuma Fabrikasının idari binasında yer alıyor.

Bir Zamanlar Antalya Müzesi Adres - Nasıl Gidilir

Adres : Fabrikalar, Eski Dokuma Fabrikası, Namık Kemal Bulvarı, No : 35, 07090 Kepez / Antalya / Türkiye

Bir Zamanlar Antalya Müzesi’ne şehir içi ulaşım araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Bingezi.com ailesi olarak fosil yakıt tüketen araçlar ile trafikte bekleme ile sizi strese sokacak ulaşım metotları ve gittiğiniz yerde sizi otopark problemleri ile uğraştıracak konuları şehir ve ilçe merkezlerine çok uzak olmayan yerlerde dile getirmiyoruz.

Bazı destinasyon içeriklerindeki gibi sırf arama motorlarında üst sırada çıkmaya yönelik uzun yazılar yazarak konunun amacından uzaklaşmamaya dikkat ediyoruz.

Özellikle metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçları ile merkezlere çok uzak olmayan mesafelerde modern ve çağdaş bir ulaşım metodu olan bisiklet ile yine aynı şekilde toplu taşıma ve bisiklet entegrasyonu ile ulaşım sağlayabilecek mesafelerde bu güzel ulaşım metodunu tavsiye ediyoruz.